+48 500 155 583 naraznadwa@hotmail.com

Nasz zespół

Zespół Na Raz Na Dwa tworzą wykształceni edukatorzy muzyczni, ciągle poszerzający swoje kompetencje w dziedzinie kształcenia najmłodszych. Nasz zespół cechuje kreatywne podejście do postawionych zadań, które uwidacznia się poprzez ciągłe poszukiwanie najlepszych metod pracy z dziećmi i rodzicami.

Magdalena Handke – założycielka i właścicielka inicjatywy umuzykalniania dzieci Na Raz Na Dwa. Emisjonistka, dyrygentka, filolog, Od prawie dekady związana z Chórem Chłopięcym Szczecińskie „Słowiki”, gdzie pracuje jako nauczyciel emisji głosu i instruktor grup młodszych. Kierownik artystyczny Chóru Dziewczęcego „Polka” przy Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie. Promotorka niedyrektywnego podejścia do edukacji muzycznej dzieci. Prywatnie mama Zosi i Kazika.

Magdalena Włodarczak – muzyk instrumentalista w zakresie gry na organach, trener emisji głosu, praktykujący organista liturgiczny. Absolwentka Katedry Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, Salezjańskiej Szkoły Organowej (szkoły muzycznej II-go st.) oraz Studium Organistowskiego. Uczestniczka Kursów Śpiewu Gregoriańskiego prowadzonych przez Sekcję Polską Associazione Internazionale Studi di Canto Gregoriano. Od wielu lat prowadzi zajęcia z emisji głosu. Od 2014 roku instruktor Gryfińskiego Domu Kultury, gdzie m.in. prowadzi zajęcia dla instruktorów zespołów muzycznych, aktorów teatru oraz osób zawodowo posługujących się głosem. Mama trójki dzieci. Prowadzi zajęcia Na Raz Na Dwa w oddziale w Gryfinie.

Katarzyna Bartnicka – absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej w Akademii Sztuki w Szczecinie. Przez wiele lat była chórzystką dziecięcego chóru ZUT Don Diri Don. Pracowała jako nauczyciel przedmiotów teoretycznych oraz fortepianu, a także jako nauczyciel muzyki. Prowadzi zajęcia Na Raz Na Dwa w oddziale w Mierzynie, Gryfinie oraz Pyrzycach.

Oliwia Gębal – absolwentka szkoły muzycznej II st. w klasie skrzypiec. Obecnie studentka drugiego roku studiów magisterskich w Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Wokalistyka, specjalność śpiew solowy. Uczestniczka licznych koncertów w kraju oraz za granicą, warsztatów i konkursów. Posiada fakultet z pedagogiki.